+370 658 03209 info@airmoda.lt

 

VIETOVĖS / OBJEKTO ANALIZĖ PANAUDOJANT BEPILOTČIO ORLAIVIO AEROFOTOGRAFIJAS

Siūlome aerofotografijas, sudarytus ortofotografinius žemėlapius bei 3D modelius. Greitai ir tiksliai ištirti, nustatyti objekto / vietovės būklę, pažeidimus saugiai būnant ant žemės. Suteikiama galimybė ateityje aptikti visus objekto pokyčius naudojantis turima vaizdine medžiaga.

ORTOFOTOGRAFIJA TIKSLIAI ŽEMDIRBYSTEI

Reguliarus lauko stebėjimas iš aukštai, pateikia medžiagą kaip su laiku keičiasi laukas, suteikia daug informacijos kuria naudodamiesi galite lengviau priimti sunkius vidurio sezono sprendimus. Kaip dažnai reikia skristi, priklauso nuo auginamų augalų, lauko dydžio ir Jūsų asmeninių poreikių (norit stebėti kaip auga, sekti augalų būklę, lauko pakitimus). Aerofotografijos suteikia mums galimybę sudaryti Augalų sveikatos žemėlapius, kuris padeda stebėti augalus ir aptikti probleminius lauko plotus, analizuoti esama situaciją realiu laiku. Jo pagalba galėsite užkirsti kelią ligos plitimui, pašalinti problemos židinį, išsaugoti ar pagerinti derlių. Išsaugosite investicijas ir pelną.

ORTOFOTOGRAFIJA INFRASTRUKTŪROJE

Vadovauti statybų projektui yra nelengva užduotis, mes siūlome jums pagalba, taupant laiką, kaupiant duomenis ir stebint statybvietę nuotoliniu būdu. Nuotraukos, žemėlapiai, 3D modeliai palengvins Jūsų darbą. Mūsų paslaugos ne tik sutaupys jums ir taip brangų laiką, pinigus ir išteklius, bet ir pateiks jums daug vaizdinės informacijos sprendimų priėmimui.
Dronas gali greitai ir lengvai apskristi konstrukcijas iš visų pusių bet kurio proceso etape. Galime sudaryti 3D plano modelį kurio pagalba galėsite stebėti darbo eigą ir nuokrypį nuo plano centimetrų tikslumu. Suteikiama galimybė stebėti statybų procesą nuotoliniu būdu, tiesiog savo kabinete. Stebėjimas dronu yra saugus, praktiškas ir ekonomiškas būdas.

Aerofotografinių žemėlapių integravimas

Atlikus skrydi ir sugeneravus ortofotografinį žemėlapį, jį galima eksportuoti tiesiai į įvairias BIM programas, pritaikyti kitoms projektavimo programoms. Gaunate visą vietovės ar objekto ortofotografinį 2D/3D žemėlapį greitai, pigiai ir patogiai.

FOTOGRAMETRIJA

Iš aerofotografijų sudaryto ortofotografinio žemėlapio galima atlikti fotogrametrinius matavimus: ilgio, ploto, tūrio, aukščio ir kt. Puiki galimybė greitai priimti sprendimus, taupyti laiką bei išteklius.

Turite klausimu? Susisiekite

Airmoda – modernus požiūris į darbą
Tel.: +370 635 772264
El. paštas: info@airmoda.lt